Postovani, imam jedan veliki problem. Nisam dobila menstruaciju ovog meseca, trebala sam dobiti 21. 11. Poslednju menstruaciju sam imala 21. 10, sexualne odnose nisam imala posle toga, ali imala sam pre. Sexsualni odnos sam imala 4. 10 i uzela sam pililu za dan posle 5-6. 10. Od 20. 11 sam pocela uzimati svakodnevno lekove "quamatel" od 20 mg. Moje pitanje je zasto nemam menstruaciju, da li je zbog lekova koje uzimam, zbog pilule za dan posle, ili sam trudna? I da li postoji mogucnost trudnoce nakon uzete pilule za dan posle. Neznam da li je vazno nadpomenuti, ali iza mene je jedan abortus 2006. (posle toga desavalo se da mi izostane menstruacija) . Hvala vam puno, unapred!

    Odgovoreno: 26. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Preporučio bih vam da uradite geta hcg iz krvi i na taj naćin isključite trudnoću,. Ako niste trudni verovatno je poremečaj nastupio kao posledica uzimannja tableta,.