Postovani, imam pitanje za ginekologa. Pre 18 meseci sam rodila devojcicu, na prirodan nacin. Sada bih zelela i drugo dete ali ne ostajem u drugom stanju. Ginekoloski pregledi pokazuju da je sve u redu osim polozaja materice koja je zavaljena. Molim vas da mi pojasnite sta to znaci i da me uputite sta da radim. Ne pijem. Ne pusim, ne koristim narkotike, ni suprug takodje. Nikada se nismo lecili od polnih bolesti i sl. Unapred zahvalni.

    Odgovoreno: 26. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Zavaljena materivca nije patološki nalaz, to znači samo da je u zadnjem položaju, a kod nekih žena je u prednjem položaju,. To nije smetnja da ostanete trudni, javite se vašem ginekologu na pregled i savet,.