2001 godine sam imala venmatericnu trudnocu, u junu ove godine radila vto koja nije uspela,. 01. 10. Radila laporaskopiju gde su mi zatvorili i levi jajovod, desni su kada je bila vanmatericna t. Dijagnoza je salpingitis chronica. Svi drugi nalazi i brisevi su mi uredni osim nizeg estradiola koji dobro reaguje na terapiju za pripremu za vto. Sada se spremam za drugu vto pa me interesuje koliko mi je povecana uspesnost posle ove intervencije.

    Odgovoreno: 26. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Uspešnost vto je i u najvećim centrima od 20 do 25 posto,. , dakle sama intervencija neće povečati procentualnost uspeha, već dobro uradjena vto i sreća i bog.