Postovani, pisem vam opet jer na prethodno pitanje nisam dobila odgovor. Interesuje me vase misljenje da li smem da koristim pilule za kontracepciju ako istovremeno pijem sintrom (imam vestacku mitralnu valvulu) . Moj ginekolog se dvoumi oko ovih pilula a dobila bih ih kao terapiju zbog neredovnih ciklusa i moguceg pcos. Hvala uanpred.

    Odgovoreno: 26. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #46307

    • Interesuje me kadase slepo crevo kod dece mozeoperisati. Cerka moje drugarice kaze da je boli slepo crevo kada trci. Da li je to mnogo opasno???? Unapred hvala. Marija iz dmitrovgrada. . . . . .