Interesujeme da li mogu da koristim vaginalete fluomizin ako imam ranicu na grlicu materice? U uputstvu sam procitala da nebi trebalo da se koriste ako postoji ranica na grlicu materice. Prepisane su mi zbog lecenja sekreta koji je 3 grupa a papa 2 grupa.

    Odgovoreno: 26. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #46303

    • Meni su takodje prepisane fluomizin i gynoflor vaginalne tablete zbog bakterije streptococcus agalactiae koja mi je konstatovana u cervikalnom i vaginalnom brisu, pa me zanima koja je terapija za partnera jer mi ginekolog nije napomenuo. Hvala unapred.