Mogu lio se kondilomi dobiti i mimo polnog odnosa, npr. Slabim imunitetom i poloznoscu infekcijam, a organizma. A u slucaju kontakta sa osobom koja ima kondilome tj. Moze li muskarac biti samo prenosilac a da nema nikakve vidljive siptome. Nadjena su mi dva -tri mala kondiloma i imam trenutno terapiju azotom, neprijatno mi je zbog partnera kako da mu saopstim, nisam imala odnose sa drugim, i recite mi molim vas da li u slucaju kontakta sa osobom koja ima kondilome siptomi se manifestuju odmah ili moze proci neko vreme, i jesu li kondilomi toliko neunistivi koliko se o njima prica. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 26. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Kod imunološki jakog organizma kondilomi se ne poijavljuju kao spoljna manifestacija mada su prisutni u organizmu, moja vam je preporuka da vi i vaš partner uradite pcr na papiloma viruse,. Napomena muškarac pre uzimanja brisa ne sme da mokri 3 sata,.