Poštovana molim za mišljenje tripl testa. Ja sam bila u 17 nedelji (16 nedelja i 4 dana) trudnoce prilikom rada ovog testa, a rezultati su sledeći: - afp 33, 15 - hcg 41975 ja sam rodjena u aprilu 1980. Hvala

    Odgovoreno: 26. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #46177

    • Menstruaciju u oktobru sam imala od 22-28. 10. 09. Medjutim u novembru mi je poranilo i imala sam od 16-21. 11. 09. Muka mi je vec skoro 2, 3 nedelje. . . Cas ceo dan, cas pola dana. . . A bilo je i dva dana da mi nije bilo muka. . . . Sad se vec jako bojim. . . . . Da li je u pitanju stres pa mi je zbog toga poranilo ja ne znam. . . . . . Ali nikako mi trudnoca sad nebi odgovarala. . . . . Molim vas odgovorite