Pitanje za ginekologa: imam 31 god. I dva porodjaja do sada, prvi 2000god. A drugi januar 2009god. Moj problem je sledeći: do septembra su mi bili koliko toliko normalni menstrualni ciklusi a od sept. Pa do sada neredovni. Kasni mi po 10 do 12 dana. A pre ciklusa mi se pojavi braon sekret. Bolove imam u malom stomaku i ledjima sve dok ne dobijem. Test za trudnoću sam radila i negativan je. Sta da radim? Dali smem da koristim kontraceptivne pilule i koje su to? Unapred hvala,

    Odgovoreno: 26. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Prvo uradite ultrazvučni pregled vaginalnom sondom da se vidi razlog tom zakašnjelom menstrualnom krvavljenju mada je u ginekologiji normalno sve što se javlja do 40 dana,.