Na prednjoj usni vece 0. Nabothy se punktira. Hocete li mi objasniti o cemu se radi?

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovana,
      O. Nabothi nisu patolo[ki nalayi na grli'u materice,. To su male cistice koje nastanu kada se yapu[e iyvodni kanali cilindri; nih \leyda grli'a materice
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #46015

    • Molim vas moze li mi netko hitno reč o ćem se radi jel ću izludit nalaz glasi papa cin 3 u c brisu na porciji eritroplakija oko vanjskog ušča te veči o. Nabothi na prednjoj usni dg. Erytro plakija portionis susp. Što je to eritro plakija te veči o. Nabothy?