Postovani doktore molim vas da mi odg. Posto u svom gradu ne mogu da nadjem pregnyl injekcije da mi kazete koja je kompetentna zamijena za pregnyl

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #46010

    • Postovani! Vec dva puta sam primila injekcije pregnila od 10000 i nisu mi pomogle oko pucanja folikula. Sada sam nasla injekciju ovitrela pa me interesuje vase misljenje o efikasnosti iste. Da li je efikasniji ovitrel od pregnila? Unapred hvala.