Pozitivna sam na hlamidiju. Doktor mi je prepisao samo dovicin (ispila sam dve kutije) da li je to dovooljno ili je potrebna jos neka terpija. Da li postoje i neke vaginalete kojima moze da se leci hlamidija. Odgovor trazim od ginekolaga

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Nije dovoljno, obi; no le; enje traje jedan do jedan i po mesec, te se nakon dovicina daje ciprocinal, yatim runak, ili visiren i na ktraju summamed kaps,. Nema vaginaleta ya hlamidiju,.