Volela bih da mi opisete potrebno ponasanje i koliko po vam atraje oporavak posle histeroskopije i laparaskopije. . . Kako se ponasati, u kom poslozaju spavati, da li se kupati i sl unapred hvala ps radi se o ginekoloskim zahvatima

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovana,
      To se veoma zahvalne intervencije, gde veoma brzo izlazite iz bolnice, obično posle dva dana, a svim aktivnostima se možete vratiti kada se skinu ona tri končića,.