Vec duzi period imam sirasti beli sekret neprijatnog mirisa, a nekada je i vodnjikav pa mi je ves vlazan. Prilikom seksa mom partneru se ukoliko se ne istusira posle odnosa, pojavi perutanje i bol na polnom organu. To mu traje 2-3 dana pa prestane. Ne znam dal taj sekret moye da utice na plodnost sobyirom da zelimo bebu. Kako se taj sekret moye iyleciti. Inace na posledenjem pregledu imala sam kandidu. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovana,
      I ovo što ste opisali lići na kandidijazu,. Moja vam je preporuka da uzmete perianalni bris i da date stolicu na kandidu, da bi se našao izvor infekcije, a usput i da jačate imunološki sustav organizma, jer kod pada imuniteta gljivice se uvek pojave u rodnici,.