Zdravo, imam 24 godina. Od kada sam dobila prvi ciklus sa 12 god. Uvek mi je bio neredovan, kasni mi po mesec dana i vise. Pila sam kontracepciju koju mi je preporucio moj ginekolog 3 godina. Zadnjih godinu dana ih ne pijem jer zelim da ostanem u drugom stanju. Uradela sam hormonske analize i ispostavilo se da imam poremecaj, povecan mi je testosteron. Plasim se da mozda necu moci da ostanem u drugom stanju. Reci te mi da li se to uspesno leci. . ? Unapred se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 19. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Treba da uradite jedan kvalitetan ultrazvučni pregled sa vaginalnom sondom da bi se videlo stanje vaših jajnika, inaće se sve danas uspešno leći.