Poštovani/a, vec nekoliko meseci pijem genine tablete za kontracepciju, međutim, dok ih pijem ne dobijam menstruaciju, iako pravim pauzu po nedelju dana između dve kutije, kako i stoji u uputstvu. Radila sam testove na trudnoću i nisam trudna, i sada kada sam prestala da ih pijem, posle 3 nedelje sam dobila. Da li možete da mi preporučite neke druge tablete ili će sa svim tabletama biti isto? (samo da napomenem da imam dete od 20 meseci rodjeno carskim rezom.) kondomi su mi jako bezveze i radije bih preskočila sex nego koristila kondome jer nemam nikakav doživljaj sa njima, a ne znam nikoga ko ima spiralu pa me malo strah od toga. Inače, nisam imala drugih problema sa ovim tabletama, nisam dobila na težini, nisam oticala, nije me boleo stomak, sve je bilo super, samo mi je menstruacija izostajala. Tj. Jednom mesečno bih videla po 2-3 kapi na donjem vešu i to je to. Nadam se da je to dovoljno informacija da bi ste mi dali savet. Unapred hvala, biljana

    Odgovoreno: 19. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Nastavite sa yanine tasbletama, to je normalna poijava kod uzimanja pilula, prema tome budite bezbrižni, nemate nikakvih neželjenih dejstava i muživajte slodobno u seksu sa pilulama,.