Postovani, konstatovana mi je upala jajnika koju sam lijeila inekcijama 5 dana, pa sam pila antibiotike runac jos 7 dana, nista nije pomoglo. Doktor mi je predlozio da posle rezultata papa testa idem na operciju, inace imam i ranicu na grlicu i kandidu koju vec ljecim, (i u crijevima) konstatovan mi je sindrom policisticnih jajnika kada sam imala 17 god lijecila sam ga,. Isla sam i kod endokrinologa. Pitanje: da li da se obratim jos nekom ginekologu i na kakvu je operaciju mislio?

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Pokušajte još jednu kontrolu kod nekog drugog ginekologa jer se zbog upale jajnika ne ide baš na operaciju,. Treba uraditi jedan kvalitetan ultrazvučni pregled da se vidi da li imate još uvek policistične jajnike.