Da li je hemomicin 1*4 prvog dana 1*2 drugog dana i dovicin2*1 tokom 10 dana odgovarajuca terapija za hlamidiju pijem vec drugi put i nikakvog poboljsanja nema. Sumnjivo mi je sto je moj partner negativan a zajedno smo 2 god i imamo nezasticene odnose a mene moja doktorka salje stalno kod privatnika na analize izmisljajuci stalno nove razloge zasto ne mogu u higijenskom da uradim analize. Inace zivim u novom sadu. Molim odgovor. Hvala

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Muškarac kao prvo ne sme da mokri tri sata pre uzimanja brisa, moja vam je preporuka da uznmete pcr na hlamidiju ili iz krvi iga i igm na hlamidiju,. Niste adkevatno lečenmi lečenje traje mesec do mesec i po dana sa tri ili 4 antibiotika, hemomicin nikada ne dajem već summamed ali to je drugo pitanje zašto'?, to bi lekari trebali znati,.