Postovani, zahvaljujem vam se sto ste mi u kratkom roku odgovorili na pitanje. Sada bih vas zamolila da mi protumacite nalaz hsg, posto me doktori samo setaju na razne preglede, a niko nista konkretno niti radi, niti kaze. Cervix prosiren izrazenih kripti. Kavum trouglastog oblika naglasenih rogova, glatkog endometrijuma. Obe tube se ispunjavaju kontrastom, leva odmah, a desna nesto kasnije. Pasiraju kontrast u oskudne priraslice obostrano, vise desno. Dg. Infertilitas prim. Perisalpingitis et perioophoritis. Unapred zahvalna, molim vas da mi ovo pojasnite. Puno hvala

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovana,
      To znaći da imate priraslice u predelu jajovoda koje mogu spečiti zanošenje, m moja vam je preporuka da se navedene priraslice otklone laparaskopskom operacijom,.