Hocu da zatrudnim, ali nisam imala ovulaciju, pa mi je doktorka prepisala klomifen za stimulaciju ovulacije. Medjutim, nista se ne desava. Svakog 14-tog dana od menstruacije me mnogo boli stomak, verovatno tada dolazi do pucanja folikula. Imam zavaljenu matericu. Sta vi mislite, sta da radim sledece?

    Odgovoreno: 19. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Klomifen se ne može prepisivati na slepo bez pračenja ultrazvukom rasta i razvoja folikula i na taj način se tačno može utvrsditi kada će te imati ovulaciju i ići na ciljani odnos, da li vam je to radjeno ili ne, m ako nije radjeno to je greška i promenite ginekologa.