Posle biopsije grlica dobila sam patohistoloski nalaz koji glasi-u dobijenom materijalu se nalazi veliki fragment ektocervikalne sluznice u kojoj se vide sledece promene-cervicitis chronica lakog intenziteta. Kakvu terapiju mi predlazete i da li je neophodna laser intervencija? I da li je normalno vrlo oskudno krvarenje 20 dana nakon biopsije grlica? Da li da se obratim lekaru ili je to normalno? Puno hvala!

    Odgovoreno: 18. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Krvavljenje je trebalo prestati te se javite vašem ginekologu,. Nalaz je u grenici normale, preporuka je da papa bris radite na 6 meseci,. Uradite pcr na papiloma viruse,.