Postovani! U petom mesecu sam trudnoce (24. Nedelja) imam bolove u donjem delu stomaka naizmenicno sa leve i desne strane i kicma me strasno boli, imam otezano hodanje, skoro da se jedva krecem. Pijem verapamil i partusisten na 4h vec nedelju dana ali bolovi ne prestaju. Inace ginekolog mi je rekao da je plod u vertikalnom polozaju i da mi je materica dosta slaba. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 18. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Treba da se uradi merenje dužine cervbikalnog kanala i da se vidi da li je unutrašnje ušće zatvoreno ili insuficijentno, uradite i nalaz urina i urinokulture, da li patite od opstipacije/zatvora/