Dragi lekari, imam jedno pitanje. Moja devojka je trebala dobiti 13 novembra. Imali smo nezasticen odnos otprilike nedelju dana (i sa sigurnoscu tvrdim da sam reagovao na vreme, i prekinuli smo odnos pre ejakulacije) pre 13. I sada joj kasni vec evo 3 dana. . . Inace ima nepravilne cikluse, i cesto joj kasni po nekoliko dana, kao i sada, a ima propratne efekte kao sto su smedji iscedak, blagi bolovi u stomaku. . . Imate li koji savet? Trudnoca ili ne, ili je moguce da joj kasni jer je ovih dana dosta psihicki razdrazljiva oko cele ove price? Unapred zahvalni

    Odgovoreno: 18. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Treba da uradi beta hcg iz krvi da bi se videlo da li je trudna, možete da svršite i u potoku a da vaša devojka ostane trudna jer u toku celog odnosa izlazi semena tečnost u kojoj se nalaze spermatozoidi,.