Moji rzultati papa testa su sledeci: sm6 stepen cistcoe 1 ii s obzirom da nijesam u mogucnosti u toku naredne nedjelje da odem na njihovo cittanje kod svog ginekologa, nadam se da cete mi reci kakvi su moji nalazi. Unaprijed hvala, pozdrav svetlana svetlana

    Odgovoreno: 16. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Svetlana niste naveli koja ste papa grupa, da li ste ii grupa, ako je druga grupa to je ok, a ako je vaginalni sekret 6 grupa, to su gljivice i uymite kanesten 3 vag,.