Postovani, imam spiralu osam godina. Bio - argentum s. Ginekolog mi je rekao da je sve u redu, ali da bi bilo najbolje da kupim istu takvu i zamenim je. Molim vas gde da kupim istu takvu? Nema nigde da se kupi. Hvala

    Odgovoreno: 16. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Ta spireala je ve' trebala biti odstranjena, nažalost te spirale se više ne proizvode pa možete u apotekama potražiti multiload cu 375, ili gyne t, ili mirenu.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #45558

    • I ja sam svoju spiralu "bioargentum" skinula u septembru 2009 posle 7 godina nosenja. A predhodnu iste marke nosila 9 godina. I ja muku mucim koju da stavim. Vise s ene proizvode. Zivim u americi ovde ima "mirena' koja je hormonska i neka bakarna koja se nosi i 10 godina. Nisam pametna. . . . . . . Ako ste nasli neko resenje posavetujte me> unapred zahvalna jasna