Zelela bi da mi kazete kako da izracunam plodne dane ako su ciklusi neredovni, prosli mesec sam krvarila 06. 10 a sad sam dobila 14. 11 znaci 39 dana mi je ovaj put razlika izmedju dva ciklusa, a zelela bi da ostanem u drugom stanju jer nemam dece. Hvala

    Odgovoreno: 16. 11. 2009.
    • Poštovana,
      U nerdovnim ciklusima to je veoma teško, gotovo nemoguće izračunati,. Najbolje je da se radi ultrazvučna folikulometrija, tj pračenje rasta i razvoja jajne čelije te se kroz taj postupak može ići na ciljani odnos koji bi doveo do trudnoće.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #45539

    • Kako da izracunam plodne dane? Menstrualni ciklus mi je na svakih 28 dana. . . !