Postovani, molim vas odgovorite mi na sledece pitanje. 2008g. Radila sam vto i nije uspela. Imam miom na mat. Na z. Zidu 29×30mm. A na p. Zidu12mm. Doktori kazu da je sve to uredu. Nisam u mogucnosti da ponovo radim vto. Da li postoji sansa da prirodnim putem dobijem dete. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 19. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Postoji mogučnost ukoliko vasm je prisutna prohodnost jajovoda a to ste verovatno uradili pre vto /hsg metoda/ako je to uredu treba da pratite ultrazvučno da li imate ovulaciju ili ne tj folikulometriju,.