Postovani od proslog meseca pijem pilule za kontracepciju novynette, i danas sam popila zadnju iz ove kutije, al od kad sam pocela da pijem, od prvog dana menstruacije, ta menstruacija mi je bila produzena 2-3 dana, dal je to normalno? I povremeno mi se javi neki braonkast iscedak, al ponekad. . . Sta je to? Mislim da li tako treba da bude? I jel nije nista strasno? Unapred hvala!!

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      To se uvek može desiti kod niskodozažnih tabletica i obično nestane nakon dva ili tri meseca uzimanja dok se organizam prilagodi na datu dozui hormona,. Nastavite terapiju