Vec par dana mi je sekret braon boje. Koristim nek vaginalete, pa ne znam da nije od toga. Zanima me da li to moze da bude nesto opasno, ili nista strasno. Hvala unapred

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Ne verujem da je strašno, ipak bih vam preporučio da se javite ginekologu da se vidi uzrok tom sekretu braon boje jer je to ipak uznak krvavljenja, koji može biti posledica upale ili pak nečerg drugog,. Dakle postetite ginekologa od vaginaleta to se ne bi smelo dešavati,.