Pre vise od godinu dana ugradjena mi je mirena spirala. Period adaptacije je trajao 6 meseci. Sve je bilo ok do pre mesec dana kada mi je menstruacija produzena na tri nedelje, kao i bolovi u donjem delu stomaka. Napominjem da sam pre ove poslednje menstruacije imala pauzu od dva meseca, kada nije bilo krvarenja. Da li je to oubicajeno?

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Nije, ne bi trebalo biti obilno i produ\eno menstrualno krvavljenje, ogu'e se spirala pomerila te je potrebno uraditi ultrayvu; ni pregled kako bi se videlo da li je spirala na svom mestu.