Imala sam nezasticeni odnos 6tog dana u ciklusu, al decko nije svrsio u mene nego se trgnuo 5-10 minuta i onda je svrsio masturbiranjem. Mene ciklusi traje 28-32 dana al nikad manje od 28. Daj je moguce da sam trudna. Znam da je moja greska i u buduce cu koristit zastitu, al me ubija neizvesnost. Sta vi mislite? Unapred hvala

    Odgovoreno: 09. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Uvek u toku odnosa izlazi semena tečnost u kojoj se nalazi i po koji aspermatozoid, tako da može das svrši i u potoku a da vi ostanete trudni /reči jednog mog profesora/