Zdravo imam problem s ginekoloske strane. Ja ustvari neznam sta mi je. U maju sam imala zadnji menzes, posle toga sam ostala trudna. Nakon cega je poceo plod da odumire u drugom mjescu trudnoce. Uradili su kiretazu pa posle 15 dana re kiretazu. Posle toga vise nikad nisam dobila. Stomak me boli. Otice. Nalazi uredu sem urina koji pokazuje jako dosta bakterija, urno kulltura nije pokazal koja je vrsta bakterije. Pila sam razne antibiotike i injekcije geramicin. I dan danas nije mi bolje. Uzasno me svrbi, pece i natice polni organ. Vise neznam sta da radim i kome da se obratim. Moj ginekolog kaze: da nevidi nekog velikog razloga da bi sve to postojalo imam blago zadebljanje maternice endometriozu sa priraslicama. Stvorila se ponovo vodena cista koja je oduvjek dolazila i odlazila precnika je 5 cm, ostalo je kaze sve uredu. Imam sekret bjele boje al u obliku zrnaca kao pjesak koji se jedva s koze skida. Organ je sav crven kako i cmar. Mozda sam preopsirno pitanje postvaila al neznam drugacije molim vas ako imate neki savjet. Hvala

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Veropvatno imaste neku gljivičnu infekciju te crvenilo mažite kanesten kremom a u rodnicu stavite kanesten 3 vaginalete/bayer/. To što nemate mensesa treba da ispitate u nekoj mozbiljnoj instituciji, trebalo bi eventualno uraditi histeroskopiju, metodu kojom se posmatra šupljina materice i vidi se da li postoje neke patološke promene unutar zidova i sluznice materice, što se tiče ciste nju treba pratiti ultrazvukom, to je verovatno vodena cista koja će3 nestati nakon prve menstruacije koju dobijete,.