Postovani, napipala sam neku kvrzicu u dojci, isla kod doktora i evo sta su rekli: "obostrano u dojkama uz difuznu fibroznu displaziju prisutno vise cisti, najveca desno na spoju glk i dlk do 12. 8x3. 4 mm, spljostena uz vise manjih do 6mm, a levo su manje do 5mm i 3mm skoncentrisane u glk a skroz lateralno grupacija od tri koja se i palpira. Obostrano u aksilama bez uvecanih l. Gl. Misicna fascilija uredna. " brine me da li ovo moze da se iskomplikuje, lekar mi je kazao da nema terapije, da nije nista opasno i da samo treba da idem na kontrole na 3 meseca. Pozdrav

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da je vaš lekar u pravu, to su dobročudne promene, možete ipak uraditi i ca 15-3 antigen da bvi se videlo da li su promene dobročudne ili ne,.