Sada sam u prvom mjesecu trudnoće. Prvih 15 dana sam pila amizol 10 mg. Tada nisam znala da sam trudna. A, mjesec dana prije trudnoće sam pila xanax 2, 5 mg. Interesuje me da li bi moglo imati neke posljedice na trudnocu? Sada nista ne pijem. Unaprijed vam se zahvaljujem na odgovoru?

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #44635

    • Jelena Urosevic 02. 11. 2012.

      Sta moze da se desi, kad se beba obavije oko pupcane vrpce?

    • Jelena Urosevic 02. 11. 2012.

      Ostala sam trudna juce, danas sam napunila 15 dana od kako sam trudna. Kasnilo mi je 4 dana od mestruacije, nisam znala da sam trudna i popila sam jedan brufen. Sta moze da skodi bebi, sto sam popila tabletu?