Postovani juce sam putem testa za rano otkrivanje trudnoce saznala da sam u drugom stanju. Medjutim, zadnja mensrtuacija mi je bila 2. Oktobra i 30. Oktobra sam mislila da sam sobila menstruaciju tacnije nije bilo krvi nego kao obris na gacicama, i tako je bilo 2 do 3 dana. Tada sam posumnjala na trudnocu i juce sam uradila test. Jako se lose osecam, cesto mi je muka i malaksala sam a danas sam opet primetila obris sa sekretom braon boje. Neznam da li je to normalna pojava ili bih hitno trebala da se javim lekaru? Unapred zahvalana

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Treba da se što pre javite vašem ginekologu da se utvrdi gde se trudnoća nalazi,. I das se da odgovarajuća terapija, jer svaki braonkast iscedak je zapravo znak pretečeg pobačaja,.