Postovani, imam 37god. U braku sam dve godine. Pre dva meseca vaginalni bris je pokazao vi grupu, sto je sanirano. Poslednja menstruacija je bila 13. 09. , da bi se 31. 09. Pojavila opet ali tamnije boje na pocetku i sa slabim krvarenjem. Inace razmak izmedju menstruacija je od 24 do 26 dana. Molola bih vas da mi objasnite sta bi to moglo biti, kao i da me uputite koje bi preglede trebala obaviti u cilju zeljene trudnoce?

    Odgovoreno: 02. 11. 2009.
    • Poštovana,
      To 31. 9 je verovatno bilo ovuulatorno krvavljenje,. Moja vam je ptreporuka da suprug prvo uradi spermogram a zatim sa tim nalaziom da oboje odete kod ginekologa na kopnsultacuiju,.