11. 08, mi je uradjena prva kiretaza usled spontanog pobacaja, 19. 08 druga, jer prethodna nije uradjena kako treba. 3 nedelje sam bila na antibioticima, a sada jos uvek nemam menstruaciju. Zabrinuta sam jer su predmenstrualni grcevi prisutni unazad neko vreme. Da li imam razloga za brigu, s obzirom da je neki period od oko 6 nedelja iza mene? I kakve komplikacije su moguce? Unapred hvala

    Odgovoreno: 02. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Trebali ste već dobiti menses, obično nastaje od 30 do 45 dana nakon ab,. Moja vam je preporuka da odete na ultrazvučni pregled da bi se videlo zbog čega dolazi do izostanka mensesa tako dugo,.