Poštovani, imam 19 godina i u zadnje 2 godine pila sam hormonsku terapiju -diane 35 zbog poremećaja hormona i lijeka koji sam tada morala uzimati. Imala sam i spolne odnose, ali mjesecnica je uvijek bila redovita- 27-30 dana. Prošli mjesec sam prestala piti tablete i sada mi menstruacija kasni oko 12 dana (zadnju sam imala 21. 10.) napravila sam i test za trudnoću clearblue koji je pokazao negativno, pa neznam da li je problem nastao zbog prestanka uzimanja pilula jer mi je i prije njih znala biti neredovita menstrucija ili moze biti neki drugi problem (osim trudnoće-nadam se) ??! Unaprijed se zahvaljujem

    Odgovoreno: 02. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Da li ste bili na ulčtrazvučnom pregledu male karlice, da bi se videlo stanje vaših jajnika, verovatnoi je do izostanka došklo zbog prestabnka pijenja tableta,