Vec par nedelja imam probleme sa svrabom u predelu vaginalnog otvora, pojavljuju se male ranice, sekret je pojacan, drugaciji je nego obicno, i cudnog je mirisa. Moram da se tusiram na svakih 3-5 sati. Student sam i pre neki dan me nisu primili na pregled zbog problema zdravstvenog osiguranja. Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Po opisanoj kliničkoj slici verovatno se radi o herpes genitalisu te vam preporučujem da se hitno javite na pregled, može i kofd privatnog ginekologa,.