Postovani, majka sam deteta 1. 5 god. Porodjaj prirodan do sada nikakvih ginekoloskih problema. Pre dva meseca sam imala zadnji ciklus uradila sam test za trudnocu i bio je negativan sacekala sam jos 4 nedenje, ciklusa nije bilo a test i dalje negativan, dali treba da pocnem da se brinem ili ce sve doci na svoje mesto? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Treba da uradite ultrazvučni pregled organa male karlice da bi se videlo što je eventualno razlog izostanka mensesa kai i fsh iz krvi,. /folikulostimulirajući hormon/ da bi se videlo da eventualno niste u ranoj premenopauzi.