Postovani, porodila sam se pre 6meseci prirodnim putem i sve se zavrsilo dobro. Posle porodjaja imala sam normalnu menstruaciju ali zadnji put se promenila. Naime, pijem kontraceptivne pilule vec 4meseca. Menstruacija mi na vreme ali pocela je sa crnim iscedkom da bi do kraja bilo samo jako tamna krv skoro crne boje. To mi se nikada nije desilo. Bolove sam imala u krstima, kao i obicno, ali jedina promena je bila sto me je prva dva dana menstruacije bolela leva dojka. Da li su to hormoni ili nesto drugo? Da li ipak da odem kod doktora? Radila sam papa test i dobar je. Hvala puno i molim vas sto pre da mi odgovorite

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Kod uzimanja tableta mensesi mogu biti oskudniji i kraće traju,. Verovatno ne dojite,. Zbog dola u dojci javite se vašem ginekologu da se uradi ultrazvučni pregled dojki, koji je neophodan da se uradi i pre uzimanja pilula,.