Imam 33 god. (u decembru 34) . U 18 nedelji sam trudnoće (prva trudnoća, vantelesna) . Doktorka mi je savetovala amniocentezu na osnovu godina. Ja imam dileme, molila bih vas da mi odgovorite dali bi zaista trebalo da je radim. Suprug i ja nemamo genetske predispozicije, nismo pušači, isto smo godište. Unapred hvala na odgovoru, danijela.

    Odgovoreno: 28. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Da li ste radili double test od 11 do 14 nedelje i tripl test od 16 do 18 nedelje uz ekspertni ultrazvučni pregled,. Ako niste to uradili preporuka je da uradite amniocentezu, , što pre to bolje po vas,.