Poštovanje. Imam 25 godina i 2 problema. Prvi je sekret. Nekad je grupe 3 a nekada 4. Davali su mi poliginaks i tantum rosu ali stalno ga imam. Slali su me i da radim nalaz stolice i urina i sve je u redu. Drugi je policistični jajnici. Nema šta mi nisu davali i ništa. Čime mogu ovo da izlečim? Hvala.

    Odgovoreno: 28. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Treba da uradite sve analize na bakterije, a to su: bris na chlamyidiu, ureaplasmu i mikoplasmu, cervikalni bris. Kada budete sve to uradili, javite se