Postovani, imam problem. Naime, menstruacija mi kasni 15-ak dana. Radila sam test za trudnocu nedelju dana nakon kasnjenja i negativan je. Sta bi mogao biti uzrok izostanka menstruacije i sta vi preporucujete kao dalje upute? Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Preporuka je da uradite ultrazvučni pregled da bi se videlo šta je razlog kašnjenja mensesa, sem trudnoćer može biti posledica stresa, bolesnog stanja, promene klime itd,.