Postovanje, imam 33 godine. Ostala sam trudna po prvi put u zivotu 22. 8. 2009. Zatrudnela sam lako, iz prvog pokusaja. Isla sam kod ginekologa i sve je bilo u redu, 5. 10 je registrovana srcana radnja. A onda iznenada, 14. 10. Kada sam ponovo otisla na uz receno mi je da se srcana radnja vise ne registruje. Nisam imala bolove ni krvarenje. Sa dijagnozom missed abortion otisla sam na kiretazu. To je zavrseno. Sada sam uplasena pa vas pitam da mi pojasnite koji sve razlozi mogu uzrokovati uginuce ploda i sta bih trebala da uradim, koje analize i koliko vremena je potrebno da sacekam sa sledecom trudnocom. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Pored hiljadu poznatih razloga postoji i mali miliopn nepoznatigh razloga, treba da se javite vašem ginekoogu koji će vam dati upute za ispitivanja poz7natih razloga a ako od njega to ne dobijete javite se,.