Postovani, imam 25 godina i od poslednje menstruacije je proslo 36 dana. Uradila sam test koji je pokazao negativan rezultat. Od prvog puta kada sam dobila menstruacije mi nisu bile uredne (krecu se od 28-35 dana) . Redovno idem na preglede i nisu mi uocili jos nikakve promene do sada. Sta je u pitanju i da li postoji mogucnost da je ipak u pitanju trudnoca??

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Mensrtrualni ciklusi se normalno javljaju od 25 do 4o dana, ukoliko ne dobijete 4o ti dan javite se vašem ginekologu da se uradi ultrazvučni pregled da bio se videlo što je razlog kašnjenja m. C. Testovi mogu biti lažno pozitivni i lažno negativni,.