Imam 21 godinu, i imam problema sa aknama poobrazima i vratu (dio kraj usiju) . Zbog cega mi se tu javljaju i da li se to dovodi u vezu sa jajnicima? Mozete li mi preporuciti neki lijek? Zahvalna

    Odgovoreno: 28. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Treba da uradite ultrazvučni pregled organa male karlice, moguće da imate neredovne cikluse i policistične jajnike, koji su praćeni aknama i pojačanom maljavosti,. Hormonalnu terapiju ne prepisujem i ne preporučujem internetom.