Dragi dokrore, imam problem, sekret mi je pojacan cak i preko pantalona moze da se oseti neprijatan misris, kada imam odnos boli me cesto u predelu desnog jajnika i posle odnosa se oseca mnogo, inace nikakve vise simptome nemam, ponekad besika i to je to. . . Molim vas posavetujte me sta da radim

    Odgovoreno: 28. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Javite se vašem ginekologu da vam uzme vaginalni bris, bris na hlamidiju, mmikoplazmu i ureaplazmu i dqa vam uradi ultrazvučni pregled,. Ne oklevajte,.