Da li se pod menstrualnim ciklusom podrazumeva i braonkast iscedak. Ja imam 6 dana krvaredja plus odmah nakon krvarenja 6 dana braonkastog sekreta. Pa jel se smanjuje efekat vaginalete ako pocnem da je koristim za vreme braonkastog sekreta nakon krvarenja. ?

    Odgovoreno: 28. 10. 2009.
    • Poštovana,
      To nije u redu,. Treba ispitati zašto imate krvarenja 10 do 112 dana jer i smedjkasti iscedak je znak krvarenja, javite se vašem ginekologu da uradi ultrazvuk i eventualnio ispita hormonalni status