Imam jedno pitanje sa ginekoloske strane, na grlicu imam mozaicnu promenu sta je potrebno da uradim da bi to izlecila, papa test ii, i jako me interesuje da li mogu zbog tih promena da imama posledice za trudnocu, i imam malo zavaljenu matericu pa sta vi mislite o svemu ovome??? Hvala unapred, mnogo zabrinuta molim odgovor!!!!

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Možete pristupiti lećenju te promene kod vašeg ginekologa, ekt ili nekom drugom metodom, laser, radiotalasi i sl. Materica u zadnjem položaju nije patološki nalaz i mislim da nemate smetnji da ostanete trudni