Vec duze vreme bezuspesno lecim vaginalnu kandidijazu. Znam da, izmedju ostalog, na pojavu kandide mogu uticati kortikosteroidi. Ne upotrebljavam ih ja, vec moj decko za astmu. Zanima me da li je moguce da ja zbog toga imam kandidijazu, posto ne koristimo zastitu prilikom odnosa?

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Treba i vaš dečko da uzme ureteralni bris ali da pre uzimanja brisa ne mokri tri sata, treba naći izvor infekcije te i vi i vaš dečko dajte stolicu na gljivice kao i urin na gljivice,.